Гречка (Анастасія Іванова) — російська співачка, музикант, композитор та автор пісень. Народилася 1 березня 2000 року у м. Кінгісепп, Росія. Відкрито зізнається у своїй гомосексуальності.

У 2018 році зізналася, що допомагала біженцям з Донбасу, які прибули на територію росії:
«Це дуже прикро, але всі ми розуміємо, що відбувалося і відбувається. Ми розуміємо, що все зовсім не ок і треба допомагати людям. Коли почався весь рух, я була ще волонтером у своєму Кінгісеппі. Ми всім містом збирали подарунки для біженців, посилки для Донбасу»
Позиція Гречки щодо війни в Україні
Після повномасштабного вторгнення росії на територію України співачка Гречка виступила проти т.зв. СВО і залишила росію.
7 липня 2022 року увійшла до списку музичних виконавців, чиї виступи в росії небажані (за даними видання «Фонтанка»).
У квітні 2024 року в інтерв'ю журналу "Холод" Гречка розповіла про новий альбом та нативну пропаганду:
"У мене відкрита позиція проти війни, це свідомо пропагую. Але перед тим, як розпочати писати цей альбом, я вивчала теорію пропаганди. Є пряма пропаганда - це якби я сказала: "Ви всі там тварі", і так далі - а є нативна. І я вибрала шлях нативної пропаганди"
Співачка поділилася переживаннями щодо конфлікту з мамою через різні політичні погляди:
"..свою антивоєнну позицію я висловлюю через особисті переживання та переживання про сім'ю. Тому що, переживши конфлікти з моєю мамою, які у мене сталися після того, як почалася війна, я зрозуміла, що найголовніше — це відновити розмову з батьками. Я звертаюся до своєї мами в цій пісні. І до інших мам, які мають дітей, які проти війни. Загалом цей альбом скоріше для тих, хто проти, але хто й досі у Росії. Ці люди є, вони існують, і не у всіх є можливість виїхати... В неї (прим. мами) загубилося критичне мислення. Дорослі прийняли, що як є так і треба. А ми, їхні діти, кажемо: ні, так не треба, так не можна, все має бути інакше. Ми їм навіть даємо інформацію, а вони не бажають її бачити, не бажають читати, розуміти. І конфлікт, на мою думку, відбувається в той момент, коли людина підкоряється страху, стопається і вибирає для себе зручне місце. Зручну сідушку."
Також Гречка розповіла про перші емоції після війни та бажання залишити росію:
"Почалась війна. Перший тиждень у всіх був найстрашніший. Постійні новини, різні емоції, різні почуття. Але коли перший шок пройшов, стало зрозуміло, що треба їхати. А як можна лишитися? Я мовчати не можу, тож мені було небезпечно залишатися."